Biłgoraj: Poszukiwany czterema nakazami wpadł podczas kontroli drogowej - Aktualności - KPP Biłgoraj

Aktualności

Biłgoraj: Poszukiwany czterema nakazami wpadł podczas kontroli drogowej

Data publikacji 13.01.2020

Niemal dwa najbliższe lata "za kratami" spędzi 31-latek z Biłgoraja, który poszukiwany był czterema nakazami doprowadzenia do Zakładu Karnego. Mężczyzna wpadł podczas kontroli drogowej. Ponadto jak ustalili policjanci mężczyzna poruszał się przywłaszczonym samochodem. 31-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Do zatrzymania mężczyzny doszło wczoraj o godzinie 7:00 na ul. Komorowskiego w Biłgoraju. Policjanci do kontroli drogowej zatrzymali kierującego samochodem m-ki Audi. Za kierownicą siedział 31-letni mieszkaniec Biłgoraja. W trakcie kontroli okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności czterema nakazami wydanymi przez sąd. Mężczyzna karany m.in. za przestępstwo kradzieży z włamaniem oraz z ustawy o przeciwdziałaniu narkomani został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Niemal dwa najbliższe lata spędzi za kratami.

Dalsza kontrola wykazała, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania ponieważ zostały mu zatrzymane w styczniu ubiegłego roku. Ponadto po sprawdzeniu w policyjnych bazach pojazdu, którym kierował 31-latek okazało się, że samochód figuruje jako przywłaszczony na terenie województwa łódzkiego.

Pojazd został zabezpieczony przez biłgorajskich policjantów, którzy ustalają okoliczności w jakich znalazł się on w posiadaniu 31-latka.

J.K.