Biłgoraj: Wypadek z udziałem rowerzystów - Aktualności - KPP Biłgoraj

Aktualności

Biłgoraj: Wypadek z udziałem rowerzystów

Data publikacji 12.08.2019

Do zdarzenia drogowego z udziałem rowerzystów doszło wczoraj w Biłgoraju na ul. Jana Pawła II. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, mężczyzna wjechał rowerem w jednoślad, którym jechała 66 letnia kobieta i odjechał z miejsca zdarzenia.

Do wypadku doszło wczoraj w Biłgoraju przed godz. 20 na ulicy Jana Pawła II. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, jadący rowerem po ścieżce rowerowej z sygnalizacją świetlną mężczyzna wjechał w jadącą również ścieżką rowerową 66 latkę. W wyniku doznanych obrażeń kobieta została zabrana karetką do szpitala. Mężczyzna natomiast nie zatrzymał się na miejscu zdarzenia.

Kierującego rowerem poszukują teraz policjanci. Jest to mężczyzna w wieku około 30-35 lat, około 170 cm wzrostu, posiadający ciemny zarost, ubrany był w czapkę z daszkiem koloru beżowego, spodenki jasne do kolan i jasną koszulkę. Jechał czerwonym rowerem typu damka.

Świadkowie oraz osoby, które posiadają informację na temat tego wypadku proszeni są o kontakt telefoniczny z Komendą Powiatowa Policji w Biłgoraju  pod nr tel. 84 686 82 90 lub 112.

AP