Biłgoraj: Dozór policyjny i zakaz zbliżania - Aktualności - KPP Biłgoraj

Aktualności

Biłgoraj: Dozór policyjny i zakaz zbliżania

Data publikacji 10.10.2018

Wczoraj Prokuratura Rejonowa w Biłgoraju zastosowała środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego i zakazu zbliżania się wobec 58 latka, który ugodził nożem 50 letniego mężczyznę. Do zdarzenia doszło w okolicach stacji paliw w gminie Biszcza. Podejrzanego 58 latka czeka rozprawa sądowa. Mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

     W niedzielę (7 października br) po godzinie 19:00 dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał zgłoszenie o pchniętym nożem mężczyźnie. Niezwłocznie na miejsce zdarzenia zostali skierowani policjanci. Jak wstępnie ustalili 58 letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego podczas kłótni z 50 letnim znajomym pchnął go nożem w brzuch i zbiegł. Do zdarzenia doszło w okolicach stacji paliw w gminie Biszcza. Początkowo poszkodowany nie zdawał sobie sprawy z powagi obrażeń i poszedł  do domu, skąd rodzina wezwała pomoc. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

    Policjanci niezwłocznie podjęli penetrację pobliskiego terenu oraz miejsca zamieszkania sprawcy. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Wczoraj został przewieziony do Prokuratury Rejonowej w Biłgoraju gdzie usłyszał zarzuty. Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz zakazu zbliżania się do poszkodowanego mężczyzny na odległość mniejszą niż 100 metrów. Podejrzanego 58 latka czeka rozprawa sądowa. Mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
 

JK