Biłgoraj: Wjechał rowerem pod fiata - Aktualności - KPP Biłgoraj

Aktualności

Biłgoraj: Wjechał rowerem pod fiata

Data publikacji 07.02.2018

39-latek z Biłgoraja wjechał rowerem wprost pod jadący ul. Zamojską samochód m-ki Fiat. Do zdarzenia doszło wczoraj na skrzyżowaniu ulic Zamojska i Łąkowa. Rowerzysta jak się okazało w stanie nietrzeźwości został przewieziony do szpitala w Janowie Lubelskim, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Mężczyzna miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu.

Wczoraj po godzinie 12:00 policjanci zostali skierowani w rejon skrzyżowania ul. Zamojskiej i Łąkowej w Biłgoraju gdzie doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego z udziałem rowerzysty. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów rowerzysta, 39 latek z Biłgoraja wjechał na przejście dla pieszych bezpośrednio pod jadący ul. Zamojską pojazd m-ki Fiat.

Policyjny alkomat wykazał, że znajdował się on w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Janowie Lubelskim. Na szczęście obrażenia jakich doznał nie okazały się groźne dla jego życia. Kierowca fiata, 31-letni mieszkaniec gminy Biłgoraj był trzeźwy.

Rowerzysta, który doprowadził do zdarzenia odpowie za kierowanie rowerem w stanie nietrzeźwości i doprowadzenie do kolizji.

J.K.