Nowy Rok rozpoczęli od utraty prawa jazdy - Aktualności - KPP Biłgoraj

Aktualności

Nowy Rok rozpoczęli od utraty prawa jazdy

Data publikacji 02.01.2018

Wczoraj policjanci ruchu drogowego biłgorajskiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej 24-letniego kierowcę pojazdu marki Audi, który z prędkością 115 km/h jechał przez Frampol. Z kolei 67-latek z Biłgoraja wybrał się w podróż na podwójnym gazie. Obydwaj mężczyźni stracili prawo jazdy. 67-latek za kierowanie w stanie nietrzeźwości odpowie przed Sądem. Grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

Nowy Rok zaczął się dla 24-latka utratą prawa jazdy za nadmierną prędkość. Mężczyzna wczoraj pędził samochodem m-ki Audi z prędkością 115 km/h przez Frampol. Został zatrzymany przez policjantów ruchu drogowego biłgorajskiej komendy. 24-latek stracił uprawnienia do kierowania na trzy miesiące. Ukarany został również wysokim mandatem i punktami karnymi.

Z kolei 67-letni mieszkaniec Biłgoraja kierował samochodem marki Toyota „na podwójnym gazie”. Mężczyzna został zatrzymany do kontroli drogowej w miejscowości Korczów. Jak wykazał policyjny alkomat 67-latek miał w organizmie około promila alkoholu. Nietrzeźwy kierowca stracił prawo jazdy. Teraz tłumaczyć się będzie przed Sądem. Grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

J.K.