Biłgoraj: Wybuch butli z gazem w Woli Dereźniańskiej - Aktualności - KPP Biłgoraj

Aktualności

Biłgoraj: Wybuch butli z gazem w Woli Dereźniańskiej

Data publikacji 25.01.2017

Dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wybuchu gazu w domu wolno stojącym w miejscowości Wola Dereźniańska. Do wybuchu doszło na górnej kondygnacji budynku. W chwili zdarzenia w domu przebywały trzy osoby: 86-letni mężczyzna, 83-letnia kobieta i 23-latek. Najmłodszy domownik doznał licznych obrażeń ciała. Pozostałe osoby nie odniosły poważnych obrażeń.

Wczoraj około godziny 23:00 dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wybuchu gazu w domu wolno stojącym w miejscowości Wola Dereźniańska. Do wybuchu doszło na górnej kondygnacji budynku. Wewnątrz domu przebywały trzy osoby: 86-letni mężczyzna, 83-letnia kobieta i 23-latek. Najmłodszy domownik doznał licznych obrażeń ciała. Pozostałe osoby nie odniosły poważnych obrażeń. Na miejscu kilka zastępów straży pożarnej prowadziło akcję gaśniczą.
 

Ze wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną pożaru był wybuch butli z gazem. 23-latek został przetransportowany do szpitala w Łęcznej, jego stan jest ciężki. Trwają czynności, które mają ustalić wszystkie okoliczności tego nieszczęśliwego zdarzenia.

J.K.