Wypadek na DW-835 - Aktualności - KPP Biłgoraj

Aktualności

Wypadek na DW-835

Data publikacji 24.06.2020

Policjanci ustalają dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia drogowego w Korytkowie Dużym. Dwie pasażerki osobowego audi z obrażeniami ciała zostały przewiezione do szpitala po tym jak auto na łuku drogi wpadło w poślizg i wjechało do rowu. Jak ustalili policjanci 47-latka kierująca samochodem była trzeźwa.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 12:00 w miejscowości Korytków Duży. Ze wstępnych ustaleń policjantów wykonujących czynności na miejscu zdarzenia wynika, że 47-letnia kierująca samochodem m-ki Audi na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, jej auto zostało obrócone i wpadło do przydrożnego rowu. W pojeździe oprócz kierującej znajdowały się trzy kobiety, wszystkie są mieszkankami powiatu janowskiego. Dwie kobiety w wieku 70 i 53-lat z obrażeniami ciała zostały przetransportowane do szpitala. Jak ustalili policjanci kierująca audi była trzeźwa. Obecnie ustalane są dokładne okoliczności zdarzenia.

Policjanci apelują o przestrzeganie przepisów i rozsądną jazdę. Opady deszczu jakie towarzyszą nam od kilku dni powodują, że nawierzchnia drogi jest śliska. Pamiętajmy, aby dostosować prędkość do warunków panujących na drodze.

J.K